Formy płatności

Tradycyjny przelew

 

Jeżeli zechcesz możesz skorzystać z tradycyjnego przelewu internetowego lub w placówce stacjonarnej(poczta, bank itp.) Wystarczy że w tytule przelewu wpiszesz nr zamówienia. Dane konta Impress Me:

Odbiorca:

 Impress Me

Adres:

 Peonii 20/10, 04-794 Warszawa

Numer konta:

 63 1020 1013 0000 0402 0340 4530

Nazwa banku:

 PKO BP

Szybkie płatności PayPal

 

Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność. Uwaga! Kwota przelewu musi się dokładnie zgadzać z kwotą zamówienia, w innym przypadku pieniądze nie zostaną zaksięgowane.

 

Szybkie płatności Przelewy24 

 

W Sklepie Impress Me możesz zapłacić szybkim przelewem internetowym. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Przelewy24 wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na naszą stronę a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone. Uwaga! Kwota przelewu musi się dokładnie zgadzać z kwotą zamówienia, w innym przypadku pieniądze nie zostaną zaksięgowane.

 

  

Kiedy rozpocznie się realizacja mojego zamówienia?

 

Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana - przeważnie trwa to jedynie kilka minut. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowo: zamowienia@impressme.pl

  

  

Ile mam czasu na opłacenie zamówienia?
 

Na opłacenie zamówienia masz 7dni, w innym przypadku zamówienie zostanie anulowane.

 

  

Jak mogę zmienić metodę płatności?

 

Metodę płatności możesz zmienić tylko i wyłącznie kontaktując się z nami mailowo: zamowienia@impressme.pl